Сходи з каменю в інтер'єрі: який матеріал вибрати

Рекомендації

Сходи з каменю – популярне рішення в сучасних будинках. Вони міцніші й вишуканіші, ніж сходи з інших матеріалів, наприклад, з дерева. До того ж сьогоднішні на ринку є величезний вибір матеріалів для виготовлення сходів із каменю. Можна зробити сходи з натурального каменю, наприклад, з кварциту, граніту, мармуру, травертину або оніксу, або ж віддати перевагу штучним варіантам, як-от керамограніт, кварцовий чи акриловий камінь.. Який матеріал вибрати – штучний чи натуральний – далі у статті, підготовленій фахівцями TOPOVI.

Сходи зі штучного каменю: характеристика

До головних переваг сходів зі штучного каменю можна віднести:

  • Міцність і довговічність. Штучний камінь є міцним матеріалом, здатним витримувати значні навантаження без деформації чи пошкоджень. Це забезпечує тривалий термін служби сходів і зберігає їхній початковий вигляд протягом багатьох років.

  • Стійкість до плям. Завдяки своїй структурі й нанесенню спеціального покриття щаблі для сходів зі штучного каменю стійкі до появи забруднень.

  • Відсутність стиків. Штучний камінь дозволяє створювати сходинки без видимих стиків або сполучних швів, що надає поверхні єдиного й гладкого вигляду.

  • Оптимальна ціна. Як порівняти з натуральним каменем, сходи зі штучного каменю мають більш доступну вартість. Це оптимальний варіант для тих, хто хоче отримати елегантний та високоякісний результат, не переплачуючи за матеріал і монтаж.

Водночас на відміну від натурального каменю, у якого кожна плитка унікальна, штучний камінь може мати менш різноманітні текстури й відтінки. Для тих, хто цінує оригінальну красу, сходи з натурального матеріалу можуть бути привабливішим варіантом.

Сходи з натурального каменю: особливості

Натуральний камінь забезпечує розкішний вигляд сходів на довгі роки. Найчастіше для виготовлення сходів використовується мармур і граніт, рідше – онікс чи травертин.

Головні переваги сходів із натурального каменю:

  1. Естетичність. Кам'яні сходи надають простору вишуканого й елегантного вигляду. Вони мають природну красу, яка підкреслює стиль інтер'єру й створює захопливий візуальний ефект.

  2. Стійкість до зношування та впливу навколишнього середовища. Кам'яні сходи мають високу зносостійкість, а також вони стійкі до впливу вологи, ультрафіолетового випромінювання, температурних змін і хімічних речовин.

  3. Легкість у догляді. Поверхня кам'яних сходів без проблем чиститься.

  4. Екологічність. Натуральний камінь є екологічно чистим матеріалом, який не виділяє шкідливих речовин і не забруднює довкілля.

Водночас сходи з натурального каменю можуть бути дорожчими, ніж, наприклад, сходи з акрилового каменю. Натуральні матеріали вимагають складнішого оброблення, що впливає на їхню вартість.

Підсумки

Штучний камінь часто доступніший за ціною і простіший у встановленні, проте натуральний камінь може мати більш вишуканий вигляд. Тому вибір між натуральним і штучним каменем залежить від особистих уподобань і потреб. Однак у будь-якому разі необхідно вибирати якісний матеріал.


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити