Кварцовий камінь в інтер'єрі: тренди 2024 року

Рекомендації

Кварцовий камінь уже давно завоював любов і популярність завдяки своїй винятковій красі, довговічності й універсальності. І у 2024 році дедалі більше дизайнерів і домовласників віддаватимуть перевагу кварцовому каменю, а не іншим матеріалам.

Використання кварцового каменю у 2024 році

У 2024 році варто очікувати такі тенденції:

  1. Сміливі колірні палітри. Одна з головних тенденцій 2024 року — використання сміливих і яскравих кольорів в оздобленні кварцовим каменем. Якщо в минулому переважали нейтральні відтінки й частіше зустрічалися вироби з кварцового каменю в білих, сірих і бежевих кольорах, то у цьому році все зміниться. Популярнішими стають насичені відтінки, зокрема синій, смарагдовий і чорний. Ці сміливі кольори додають глибину, характер і нотку розкоші в інтер'єри.
  2. Текстуроване оздоблення. Використання текстурованого оздоблення на кварцових поверхнях — ще один тренд, який набирає обертів у 2024 році. Дизайнери продовжують активно досліджувати різні варіанти оброблення поверхонь кварцових стільниць, щоб підвищити їхню естетичну привабливість.
  3. Екологічність. Оскільки екологічність продовжує залишатися пріоритетом у дизайні, попит на екологічні варіанти кварцу зростає. У 2024 році все більш популярними стають екологічні вироби з кварцового агломерату, створені з переробленої сировини або з використанням екологічно чистих технологій.
  4. Інтегровані кварцові мийки та стільниці. Безшовна інтеграція — ключовий компонент сучасного дизайну. Ця тенденція передбачає створення цілісного образу завдяки використанню одного і того ж кварцового матеріалу як для поверхні стільниці, так і для раковини, що дозволяє усунути видимі шви та створити гладкий, єдиний зовнішній вигляд. Такий підхід не тільки підкреслює візуальну цілісність, а й спрощує догляд і чищення.
  5. Багатофункціональність. Хоча стільниці з кварцового агломерату є найпоширенішим застосуванням цього матеріалу, у 2024 році варто очікувати креативніших варіантів його використання. Це можуть бути й ефектні задні панелі, і гладке облицювання стін, і навіть елементи меблів, як-от журнальні столики або тумби для ванної. Адже можливості використання кварцового каменю воістину безмежні.

  Прості поради щодо догляду за кварцовими виробами

  З урахуванням росту популярності використання кварцових виробів в інтер'єрі необхідно також знати, як за ними правильно доглядати. Загалом, догляд за поверхнями з кварцового каменю простий, якщо дотримуватися кількох порад. Регулярно очищайте поверхню теплою водою з м'яким милом, уникаючи агресивних хімічних речовин або абразивних засобів для чищення. Також захищайте поверхню від нагрівання, використовуючи спеціальні підставки, і своєчасно витирайте пролиту рідину, щоб запобігти появі плям. Також, хоч кварц і стійкий до подряпин, рекомендується використовувати обробні дошки й уникати абразивних інструментів. Саме завдяки дотриманню цих рекомендацій кварцові поверхні прослужать вам багато років.


  Інші статті

  Усі статті
  Усі статті

  Стати партнером

  Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

  +38 073 270 52 00

  Надіслати проект

  Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

  Надіслати пропозицію

  Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

  Закрити

  Увага!

  Не правильно введені дані форми!

  Закрити