Натуральний камінь

Дивитися каталог

Натуральний камінь - вишукане та стильне рішення для будь-якого дизайнерського проєкту

Натуральний камінь - це вишукане та стильне рішення для будь-якого дизайнерського проєкту. Граніт, мармур, онікс і травертин вирізняються красою, витонченістю текстур, багатством відтінків. А вироби з них задовольняють довговічністю.

Основна перевага натурального каменю - висока міцність та витривалість. Він стійкий до подряпин та ударів, впливу вологи та до перепадів температур.

Такі характеристики роблять цей матеріал ідеальним для виконання різних задач: виготовлення стільниць, камінних порталів, покриттів для підлоги, для облаштування барних зон, облицювання приміщень, зокрема, з високою вологістю (басейнів, ванних кімнат) тощо. Догляд за поверхнями з натурального каменю простий: має бути регулярним та без агресивних хімічних засобів. Також цей матеріал добре шліфується і обробляється.

Читати ще

Наші бренди

Унікальні характеристики каменів

Граніт - один з найміцніших видів натурального каменю. Це термо- та морозостійкий матеріал що широко застосовується як в зовнішніх так і внутрішніх будівельних роботах. Доступний в різних кольорах та варіаціях текстур.

Мармур - це кристалічна порода, наділена естетичною досконалістю. Асоціюється з добробутом та вишуканим смаком. Ідеально підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт. Має унікальні візерунки, фактури та кольори. Зносостійкий, красивий та екологічний камінь що стане справжньою родзинкою до різних інтер’єрів: від класики до модерну.

Онікс - найчастіше обирають для стільниць, панелей та для декоративних елементів. Має надзвичайно привабливий матеріал що не поступається за міцністю та зносостійкістю мармуру. У складі - природні волокна арагоніту і кальциту. Завдяки цьому має широку палітру кольору: білий, рожевий, жовтий, зелений та їхні відтінки з неповторним малюнком дозволяють використовувати камінь для створення різних атмосфер. 

Травертин - незамінний для оздоблювальних робіт фасадів чи стін та для підлог у житлових приміщеннях. Це перехідний матеріал між вапняком і мармуром. Легко піддається обробці, у результаті якої набуває шорсткої або гладкої структури з оригінальними рельєфами, або приємним блиском полірування. Має натуральні виразні та ненав’язливі візерунки та текстури що доповнює атмосферу стриманої розкоші та естетики.

Кварцит - надзвичайно привабливий натуральний камінь який належить до найтвердіших. Приємний на дотик, бо поверхня легко полірується і тривалий час не втрачає блиску. Вдало вписується в будь-який стиль інтер'єру і непримхливий у догляді. 

Читати ще

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити