Кварцовий камінь

Дивитися каталог

Міцний і твердий

Кварцовий камінь стійкий до механічних пошкоджень, зношування, стирання і подряпин. За своєю твердістю поступається тільки корунду, топазу і алмазу.

Кварцовий камінь часто називають «кварцовим агломератом» або «кварцитом». Він складається на 93-95% з подрібненого натурального кварцу. Сполучною речовиною виступають смоли (4-6%).

Різноманітність колірної гами і декорів забезпечують добавки з мінеральних каменів і включень, таких як мармурова крихта, дзеркальні частинки і пігментні речовини.

Кварцовий камінь виробляють у вигляді слябів, використовують в житлових і в комерційних проектах для виробництва стільниць, облицювання стін, підлог, сходів та інших внутрішніх поверхонь.

Читати ще

Наші бренди

КНР

Ізраїль

КНР

Гігієнічний, екологічно безпечний

Ці важливі властивості досягаються завдяки натуральному складу кварцового каменю, його однорідній структурі і повній відсутності пор і мікротріщин, що повністю виключає розвиток хвороботворних організмів.

На відміну від граніту у кварцового каменю відсутній природний радіаційний фон. До складу кварцового каменю входять виключно екологічно безпечні компоненти і натуральні барвники. Він не містить токсичних і алергенних речовин, характеризується антибактеріальними властивостями.

Саме тому кварцовий камінь рекомендований для оснащення кухонь, ванних кімнат, використовується в медичних установах, включаючи навіть лабораторії. 

Кольорове розмаїття кварцового каменю перевершує кольорову гаму натуральних каменів. До того ж він більш практичний, естетично виразний, надійний і легкий у догляді.

Читати ще

Легкий у догляді

Кварцовий камінь має істотні переваги перед мармуром і гранітом. Мармур крихкий і боїться харчових кислот і лугів – крапля вина або шампанського може зіпсувати поверхню назавжди.

Завдяки відсутності пор і особливому складу кварцовий камінь абсолютно стійкий до вологи. Низький показник вологопоглинання поверхні з кварцового каменю – 0,02% виключає утворення плям.

Для догляду за виробами з кварцового каменю потрібна тільки текстильна серветка і звичайний рідкий або гелеподібний миючий засіб. При догляді за виробами з мармуру, граніту та інших натуральних каменів потрібна обробка поверхні спеціальними засобами (мастиками), щоб зменшити пористість матеріалу.

Кварцовий камінь найпростіший в експлуатації і не вимагає додаткових регулярних обробок і грошових витрат у порівнянні з натуральним каменем. При звичайному догляді в умовах постійної експлуатації поверхня залишається в первісному вигляді до чверті століття і виглядає, як нова.

Читати ще

Кварцовий камінь вибирають тому що:

міцний

захищений гарантією

стійкий до подряпин

термостійкий

стійкий до забруднень

простий у догляді

Популярні декори з кварцового каменю

Дивитися всі декори

Моделі мийок і раковин з акрилового та кварцового каменю

Гігієнічні

Прості в догляді

Красиві

Дивитися всі моделі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити матеріал

Понад 200 декорів каменю, керамічних плит та HPL-плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про кварцовий камінь

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити