Італійське серце та сильний міжнародний досвід — це ті двигуни, які вже більше ніж 70 років спонукають групу Puricelli до інновацій, поєднуючи людство та природу при виробництві HPL-панелей.

Виробничий процес Puricelli Group базується на виключно екологічних принципах, не використовує фенол як сировину у своєму процесі і замість цього використовує екологічно чисті термореактивні смоли, що робить готові матеріали антибактеріальними та нетоксичними.

Унікальним та інноваційним рішенням є ще те, що HPL-плити Puricelli мають двосторонній декор, а колір серцевини підібраний максимально близько до декору.
Це ідеальний матеріал для реалізації проектів в створенні меблів, стільниць, інтер'єрних та екстер'єрних рішень.

Ретельне вивчення тенденцій у світі інтер’єрного дизайну допомогло розробити колекцію з найсучаснішими декорами, які відтворюють тривимірну фактуру дерева, каменю, бетону, металу та інших матеріалів.

Новий асортимент містить також серію HPL панелей, призначених для облицювання стін, виготовлення сантехнічних перегородок та меблів для спортзалів, шкіл, інших публічних закладів.

HPL панелі Puricelli дарують оригінальну красу і зручну функціональність.

Досягти високого рівня функціональності та широкого вибору декорів вдалося завдяки кропіткій та багаторічній роботі італійських фахівців.

Читати ще

Ідеальне рішення для стільниць та меблів

В складській програмі Puricelli Kitchen&Bath представлено серії Wooden, Materic, Stones, Unicolors.

Декори серії Wooden демонструють красу деревини - класичного матеріалу для меблів і оздоблення приміщень.

Materic – серія поверхонь із захоплюючими аутентичними декоративними ефектами, що імітують бетон, окислені метали та інші матеріали.

Серія Stones складається з декорів, що передають текстуру натурального каменю - граніту, мармуру.

До серії Unicolors входять ретельно підібрані однотонні кольори. 

Читати ще

Зроблено за найвищими італійськими стандартами

Технологія виготовлення HPL панелей Puricelli відповідає найвищим екологічним стандартам кращих італійських виробників.

Панелі з покриттям MOREMATT мають глибоку матову поверхню, приємну на дотик. MOREMATT забезпечує захист від відбитків пальців, завдяки чому стільниці й інші предмети інтер’єру завжди мають досконалий вигляд.

Покриття MOREWOOD - це поєднання технології ламінування і традицій столярної майстерності. Поверхні MOREWOOD мають природну красу дерева і створюють образ класичних меблів ручної роботи.

Застосування інноваційної технології A.BAC для обробки поверхонь панелей гарантує пригнічення росту бактерій і зменшення їх присутності на 99,9%. Антибактеріальна обробка не втрачає своєї ефективності протягом усього терміну служби виробу. Усі продукти лінійки A.BAC мають підвищену гігієнічність і безпечні при контакті з харчовими продуктами. Їх легко очищувати від забруднень і підтримувати бездоганний стан виробу.

Сертифікат FSC® гарантує, що усі складові HPL панелей виробляються з лісів та/або переробленої паперової сировини.

Читати ще

Практичність і зручність

HPL панелі Puricelli відповідають вибагливим потребам, що дозволяє використовувати їх для стільниць на кухнях і у ванних кімнатах. Вони надзвичайно міцні, стійкі до тепла, вологи, пари, ударів і подряпин; з них легко і швидко видаляється бруд.

Ключовою особливістю колекції HPL панелей Puricelli для кухні та ванної кімнати є великий формат, що мінімізує кількість з’єднань плит або взагалі виключає потребу в них.

Серцевина HPL панелей Puricelli виготовлена з кольорової пасти, яка підібрана в тон до кольору поверхні або створює декоративний контраст. Торці панелей мають міцну та стійку поверхню.

Вироби з панелей Puricelli естетичні, актуальні та додадуть будь-якому інтер’єру італійського помірного лоску. 

Читати ще

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити