Широкоформатний керамограніт

Каталог широкоформатного керамограніту

Технологічність і досконалість

Великоформатні керамічні плити – сучасний матеріал з високими технологічними та естетичними характеристиками.

Відмінна риса цього матеріалу –  надзвичайно багата кольорова палітра: імітація натурального каменю, деревини, металу і навіть вугілля. Виняткова водостійкість, стійкість до плям і високої температури, стійкість до стирання, впливу органічних і неорганічних розчинників, дезінфекційних засобів та детергентів розширює можливості використання керамічних плит в інтер'єрних і екстер'єрних проектах, наприклад, для фасадного облицювання будівель.

Поверхня плити легко очищується без ризику пошкодження або знебарвлення. Зовні матеріал залишається незмінним навіть після інтенсивного використання та частого очищення. Він безболісно витримує навіть дію флуоридної кислоти.

Читати ще

Наші бренди

Італія

Італія

Гігієнічність і екологічна безпека

Керамічні плити ідеально підходять для контакту з продуктами харчування. Повністю виключена можливість для утворення плісняви і грибка.

Поверхня керамічних плит легко миється і очищується від плям будь-якого походження. Графіті з фасадів будівель, плями чорнила, зеленки і йоду зі стільниць можна прибрати без сліду.

Завдяки виключно натуральним компонентам, що входять до складу керамічних плит, гарантована екологічна безпека цього матеріалу. Він не шкодить навколишньому середовищу, здоров'ю людей і піддається повній переробці.

Читати ще

Універсальність і довговічність

Керамічні плити – дуже міцний матеріал, який крім використання для внутрішньої обробки, застосовують в місцях з підвищеним навантаженням, наприклад, для укладання підлог в громадських будівлях, вокзалах, аеропортах.

Водопоглинання керамічних плит становить, в середньому, лише 0,1%. Тому вони морозостійкі і застосовуються в будь-яких географічних широтах. Також вони не містять в своєму складі органічних компонентів, тому стійкі до вогню і високих температур. У разі пожежі не виділяють дим і токсичні речовини.

Керамічні плити мають всі необхідні сертифікати, які дозволяють застосовувати їх в приміщеннях з підвищеними вимогами до безпеки.

Ще одна особливість керамічних плит – відносна легкість. Ця властивість дозволяє використовувати плити в секторах, де потрібно полегшити вагу конструкції при збереженні властивостей довговічності, таких як суднобудівні напрямки, вентильовані фасади, підлогові та настінні покриття, обробка перегородок, стін, підвісних стель, будь-яких поверхонь і площин, облицювання тунелів, переходів, залізничних станцій і метро.

Великоформатні керамічні плити володіють високою межею міцності на розрив. Триметрові плити мають радіус граничного вигину 5 м. Також цей матеріал не боїться УФ випромінювання і зберігає колір під впливом сонячних променів. На відміну від багатьох інших облицювальних матеріалів, колір поверхні зберігає насиченість через роки навіть на фасадах будівель.

Читати ще

Великоформатні керамічні плити вибирають тому що:

Стійкі до стирання і подряпин

Мають високу міцність на вигин і розрив

Стійкі до дії барвників

Гігієнічні та екологічно безпечні

Стійкі до ультрафіолетового випромінювання

Відрізняються хімічною стійкістю

Популярні декори керамічних плит

Дивитися всі декори

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити матеріал

Понад 200 декорів каменю, керамічних плит та HPL-плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про світ керамічних плит

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити