HPL плита для кухонь: ідеальний матеріал для робочих поверхонь та фасадів

Рекомендації

HPL (High Pressure Laminate, ламінат високого тиску) – це ідеальний матеріал для кухонних робочих поверхонь і фасадів завдяки низці функціональних особливостей. Він складається з кількох шарів: прозорої захисної плівки, декоративного паперу й листового матеріалу, просоченого смолою. Під час виготовлення HPL піддається дії високого тиску та температури. У ході такого процесу створюється міцна поверхня, яка ідеально підходить для використання на кухні. У цьому матеріалі, який підготували фахівці TOPOVI, ви дізнаєтеся про переваги HPL.

Головні переваги HPL-панелі для кухні

Якщо коротко, то перелік головних особливостей HPL панелі має такий вигляд:

  • міцність і довговічність;
  • стійкість до вологи й гігієнічність;
  • термостабільність;
  • різноманітність дизайнів;
  • екологічність;
  • оптимальна вартість.

  Завдяки таким характеристикам HPL-фасади для кухні, а також робочі поверхні – це привабливий варіант для багатьох покупців. Докладніше про ці переваги High Pressure Laminate розповімо далі.

  Міцність і довговічність

  Плити HPL стійкі до механічних пошкоджень, як-от подряпини, вм'ятини та сколи, а також до зносу. Це означає, що поверхні з цього матеріалу зберігатимуть початковий вигляд протягом тривалого часу навіть за умов інтенсивного використання. Крім того, HPL не деформується під дією ваги чи температурних змін.

  Гідростійкість і гігієнічність

  Стійкість до вологи – ще одна перевага HPL. Завдяки своїй структурі матеріал не вбирає вологу й не набухає під її впливом. Тому його використовують у місцях, де поверхні часто контактують із водою. Плити HPL легко чистяться й не схильні до утворення цвілі чи грибка, що робить їх гігієнічним матеріалом.

  Різноманітність колірної гами й текстур

  Дизайнерські можливості HPL також вражають. Він доступний у широкому асортименті кольорів і текстур, що дає можливість створювати різні варіанти інтер'єру. Завдяки сучасним технологіям друку й текстурування HPL може імітувати різноманітні матеріали, як-от дерево, камінь або метал, водночас зберігаючи свої функціональні характеристики.

  Екологічність

  Плити HPL мають усі необхідні сертифікати якості й офіційно визнані екологічним матеріалом. Вони не містять шкідливих речовин і є безпечними для здоров'я людей і домашніх тварин.

  Оптимальна вартість

  HPL – доступний матеріал, як порівняти з багатьма альтернативами. Тому це привабливий варіант для тих, хто хоче отримати якісні та стильні кухонні поверхні й фасади без значних фінансових витрат.

  Висновки

  Робочі поверхні й фасадні панелі з HPL – оптимальний вибір для кухні. Якщо вас цікавить придбання якісних компакт-плит HPL, звертайтеся до менеджерів TOPOVI. На нашому складі є різні варіанти матеріалу від італійського бренду Puricelli із серій Wooden, Materic, Stones і Unicolors.


  Стати партнером

  Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

  +38 073 270 52 00

  Надіслати проект

  Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

  Надіслати пропозицію

  Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

  Закрити

  Увага!

  Не правильно введені дані форми!

  Закрити