Новий шоурум TransStone

Новини компанії

Значна подія для нашої компанії – ми переїхали у новий шоурум!

Новий простір розташований у Києві, на лівому березі Дніпра, вулиця Зарічна 6, корпус 1.

Це зручне місце, куди легко дістатися і на власному, і на громадському транспорті. І ми з нетерпінням чекаємо у гості партнерів та друзів.

Нова локація шоуруму – просторе, світле приміщення, створене задля комфорту та задоволення відвідувачів. Тут максимально повно та яскраво представлений асортимент плит різного формату. Наша спеціалізація – керамограніт та плити зі штучного каменю великого формату (від 1000х3000 мм до 1800х3600 см). Для їхньої презентації шоурум обладнаний спеціальним професійним освітленням, що варто побачити на власні очі. Впевнені, ви будете вражені!

На експозиції клієнти зможуть побачити штучний камінь та керамограніт у всіх найдрібніших деталях та переконатися у його якості. У салоні представлені зразки трендових та ексклюзивних декорів каменю, з безліччю інших варіантів і пропозицій можна познайомитися в друкованих каталогах фабрик з усього світу.

Ми маємо продукцію від провідних світових брендів: кварцовий камінь Caesarstone (Ізраїль), Avant Quartz (Китай), акриловий камінь Grandex (Південна Корея), керамічні плити та широкоформатний керамограніт від Fondovalle, Keralini, Kotto D’Este, Infinity, Panaria Ceramica (Італія), Coverlam та Arklam (Іспанія), Resopal (Німеччина). Також в асортименті салону сучасні елегантні мийки та раковини зі штучного каменю.

Велике значення для нас має взаємодія та співпраця з професіоналами – архітекторами та дизайнерами. У нашому салоні вони обов'язково знайдуть джерело натхнення та можливість реалізації сміливих інтер'єрних рішень! 

В затишній атмосфері за чашкою ароматної кави наші партнери можуть зручно розташуватися разом зі своїми клієнтами, погортати каталоги, обговорити вибір матеріалу, отримати розгорнуту консультацію від наших менеджерів.

Новий шоурум TOPOVI чекає на гостей!Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити