Багатофункціональність та універсальність

Плити HPL – сучасне, красиве та надійне рішення, що вдало застосовується у декоруванні. Цей конструкційно-оздоблювальний матеріал зарекомендував себе як максимально екологічний, гігієнічний, багатофункціональний та доступний варіант.

Завдяки цим характеристикам його активно використовують у меблевому виробництві та у будівельній сфері. HPL-плити придатні для виконання різних задач для всіх типів приміщень для внутрішніх та зовнішніх робіт. Наприклад, це можуть бути кухні, кабінети, вітальні, ванні кімнати, комерційна нерухомість тощо.

Яскраві, пастельні, глянсові, матові, фантазійні, такі, що імітують натуральні матеріали – вибір плит HPL за кольором і текстурою великий. Така різноманітність дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські проекти. 

Довговічність і надійність матеріалу на високому рівні: плити HPL вважаються термостійкими, вологостійкими та антивандальними.

Читати ще

Наші бренди

Італія

Гігієнічність та екологічність матеріалу

Гігієнічність та екологічність – вкрай важливі аспекти для вибору матеріалу, які професіонали сьогодні не ігнорують. HPL-плити у цьому розрізі відповідають потрібним вимогам та очікуванням. У складі панелей відсутні будь-які шкідливі компоненти. Навіть при нагріванні матеріал не виділяє пари та гази, що можуть негативно вплинути на здоров'я людей та тварин.

Плити HPL мають усі необхідні сертифікати якості, що, зокрема, підтверджують їхню екологічну безпечність. Матеріал не окислюється, на нього не впливають харчові кислоти і на ньому не розмножуються віруси, бактерії та грибки.

Догляд за поверхнями з цього матеріалу простий та мінімальний. Забруднення легко видаляються за допомогою мильного (не абразивного) засобу, що наноситься на м'яку губку чи тканину.

Читати ще

Довговічність

Панелі HPL – надійний та довговічний матеріал. Він не піддається корозії та гниттю, впливу вологи та прямих сонячних променів, перепадові температур. Навіть за тривалої експлуатації панелі HPL не змінюють свій колір і структуру та не втрачають початковий зовнішній вигляд. Такі якості, як термостійкість і вологостійкість, дозволяють вдало використовувати матеріал у приміщеннях з особливими гігієнічними та технологічними вимогами (кухня, санвузол, басейн).

Читати ще

Популярні декори з HPL

Дивитися всі декори

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити HPL плити

Понад 20 декорів HPL керамічних плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб із HPL плит

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з HPL плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника

Дізнайтеся більше про HPL

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити