Фантазійний, пластичний, безшовний та практичний

Акриловий камінь піддається термоформуванню і тому він пластичний. З нього можна виготовляти вироби прямих і вигнутих форм, а також формувати будь-які фантазійні предмети інтер'єру. Все це завдяки тому, що до його складу входять виключно чисті акрилові смоли. 

Акриловий камінь завоював широку популярність як міцний, зручний і красивий матеріал. Його можна використовувати для виробництва стільниць, кухонних островів, мийок і барних стійок. Він підходить для оформлення інтер'єру кухонь, приміщень з високою вологістю – ванних кімнат і санвузлів, облицювання стін, підлог, виробництва підвіконь, східців та інших внутрішніх поверхонь як у приватних проектах, так і в комерційних.

Акриловий камінь називають безшовним матеріалом. З'єднання між плитами каменю непомітні. Це дає йому величезну перевагу – ідеальну гладкість і можливість реставрації. Майстрам під силу видалити подряпини, відколи або замінити відколені частини.

Читати ще

Наші бренди

Південна Корея

КНР

КНР

Економічний, гігієнічний і екологічно безпечний

Акриловий камінь – економічний матеріал. Легкість в обробці та можливість безшовного з'єднання деталей дозволяє значно знизити вартість виробу. У порівнянні з природним каменем акриловий камінь приємно відрізняється в ціні. Модні сучасні декори стали значно доступнішими.

Акриловий камінь легкий у догляді і гігієнічний. Матеріал має однорідну структуру. Відсутність пор на поверхні дозволяє виробу з акрилового каменю бути стійким до забруднень і плям, грибку та плісняви, не вбирати рідини, барвники й агресивні речовини, які можуть бути згубними для інших матеріалів.

Акриловий камінь екологічний: він не має радіаційного фону і безпечний для навколишнього середовища. У його складі 70% мінерального наповнювача, 30% акрилових смол і 1% натуральних пігментів. Цей матеріал рекомендований і використовується в приміщеннях медичних та шкільних установ.

Читати ще

Багатий палітрою кольорів і довговічний

Для дизайну одним з ключових елементів є колір. Він притягує погляд, породжує емоції і передає настрій. Колірна палітра акрилового каменю дуже різноманітна – однотонні кольори, пісочні декори, малюнок італійського мармуру і імітація граніту, травертину та інших природних каменів.

Коли ви зарядилися натхненням і уявили свою майбутню дизайн-систему, саме час вибирати колір з палітри акрилового каменю. І нехай вас не турбує процес експлуатації. Акриловий камінь універсальний і довговічний. 


Читати ще

Акриловий камінь вибирають тому що:

Багата колірна гамма

Доступна вартість

Простий в повсякденному догляді

Міцний і зносостійкий

Піддається реставрації

Пластичний і забезпечує безшовність виробам

Гігієнічний і екологічно безпечний

Популярні декори з акрилового каменю

Дивитися всі декори

Моделі мийок і раковин з акрилового та кварцового каменю

Гігієнічні

Прості в догляді

Красиві

Дивитися всі моделі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити матеріал

Понад 200 декорів каменю, керамічних плит та HPL-плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про акриловий камінь

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити