З часів створення першої у світі кварцової стільниці і донині Caesarstone безкомпромісний у питаннях якості, натуральності складу каменю, авторських текстур і виробництва за італійською технологією Breton. Caesarstone – це вибір сильних, вимогливих людей, які знають ціну оригінальним речам.

Преміальні кварцові поверхні

Міжнародний бренд Caesarstone з'явився у 1987 році в Ізраїлі і до нинішнього моменту заслужив статус легендарного. Його наслідують, за ним повторюють, до його рівня якості каменю і унікальності декорів прагнуть. Постійний пошук та впровадження інноваційних рішень у технології виробництва забезпечують каменю точність малюнків до найдрібніших деталей, природні візерунки та ідеальну передачу кольору.

У дизайнерських лабораторіях компанії Caesarstone ведуться постійні пошуки нових колірних відтінків, форм і малюнків включень, фактур поверхні. Щороку з'являються нові серії каменю, які відповідають сучасним тенденціям і запитам в області дизайну інтер'єрів.

Камінь Caesarstone фігурує у багатьох грандіозних проектах, реалізованих у різних куточках земної кулі. Його можна побачити в інтер'єрах дослідницького центру корпорації Microsoft; на футбольному стадіоні в Дурбані (ПАР), який у 2010 році став ареною чемпіонату світу з футболу; в центральному офісі Rolls-Royce у Китаї та інших знакових об'єктах.

Читати ще

Найкращий матеріал для стільниць

Кварцовий камінь Caesarstone на 95% складається з натурального кварцу. Він міцніший від граніту, ударостійкий, не дряпається, а тому відрізняється високою практичністю в побуті.

Сировина для виробництва плит каменю проходить багатоступеневий контроль якості. Виготовлення розділене на етапи із суворим дотриманням їх послідовності і стандартів. Заводське полірування плит на довгі роки забезпечує каменю первинний вигляд, який стійкий до пошкоджень, стирання і вигорання навіть в умовах активної експлуатації.

Каменю не страшні екстремальні умови – високі температури (до 150-180⁰С). Жаро- і термостійкість робить його ідеальним для кухонної стільниці і, що ще важливіше – безпечним.

Читати ще

Гігієнічність і екологічність

У структурі каменю відсутні пори. Тому поверхня не вбирає бруд, жир, будь-які рідини (у тому числі агресивні) та навіть побутову хімію. Не страшна висока вологість. Вироби з кварцу виключають розмноження плісняви і грибка. Крім гігієнічності камінь забезпечує простоту в догляді – поверхню досить протерти вологою ганчіркою або губкою.

Також Caesarstone відповідає нормам екологічної безпеки для людини та навколишнього середовища. Кварцові поверхні виготовлені відповідно до світових стандартів:

  • система управління якістю ISO 9001
  • набір вимог до системи екоуправління ISO 14001
  • NSF – норма, що дозволяє поверхням контактувати з харчовими продуктами
  • сертифікат кошерності – відповідність правилам іудаїзму.

Читати ще

Caesarstone кращий від натурального каменю

  • кварцові поверхні у міцності перевершують натуральний граніт
  • плити з кварцу є водовідштовхувальними – якщо пролити воду, чай, каву, вино, то плями чи будь-які інші неприємні наслідки виключені (як і від стиглих, соковитих фруктів). Про мармур такого точно не скажеш
  • за рахунок точності декору, на перший (та й на другий) погляд, поверхню важко відрізнити від натурального каменю. Якість малюнка Caesarstone незмінна від партії до партії, що дозволяє легко стикувати плити при виробництві готового виробу
  • крім простоти догляду за кварцовою плитою її не потрібно обробляти спеціальною хімією від плісняви та грибка
  • у каменю немає радіаційного фону.  

Читати ще

Caesarstone сертифікований для виготовлення стільниць і внутрішнього облицювання приміщень

ДИВИТИСЯ ВСІ СЕРТИФІКАТИ

Каталог каменю Caesarstone

Дивитися всі декори

Кварцовий камінь Caesarstone вибирають тому що:

Міцний

Стійкий до подряпин

Термостійкий

Легкий у догляді

Стійкий до забруднень

Захищений гарантією

Моделі мийок і раковин з кварцового каменю

Прості в догляді

Гігієнічні

Красиві

Дивитися всі моделі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити кварцовий камінь

Понад 200 декорів каменю і керамічних плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб із кварцового каменю

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про кварцовий камінь

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити