HPL плита для кухонь: ідеальний матеріал для робочих поверхонь та фасадів

Рекомендації

HPL (High Pressure Laminate, ламінат високого тиску) – це ідеальний матеріал для кухонних робочих поверхонь і фасадів завдяки низці функціональних особливостей. Він складається з кількох шарів: прозорої захисної плівки, декоративного паперу й листового матеріалу, просоченого смолою. Під час виготовлення HPL піддається дії високого тиску та температури. У ході такого процесу створюється міцна поверхня, яка ідеально підходить для використання на кухні. У цьому матеріалі, який підготували фахівці TOPOVI, ви дізнаєтеся про переваги HPL.

Головні переваги HPL-панелі для кухні

Якщо коротко, то перелік головних особливостей HPL панелі має такий вигляд:

  • міцність і довговічність;
  • стійкість до вологи й гігієнічність;
  • термостабільність;
  • різноманітність дизайнів;
  • екологічність;
  • оптимальна вартість.

  Завдяки таким характеристикам HPL-фасади для кухні, а також робочі поверхні – це привабливий варіант для багатьох покупців. Докладніше про ці переваги High Pressure Laminate розповімо далі.

  Міцність і довговічність

  Плити HPL стійкі до механічних пошкоджень, як-от подряпини, вм'ятини та сколи, а також до зносу. Це означає, що поверхні з цього матеріалу зберігатимуть початковий вигляд протягом тривалого часу навіть за умов інтенсивного використання. Крім того, HPL не деформується під дією ваги чи температурних змін.

  Гідростійкість і гігієнічність

  Стійкість до вологи – ще одна перевага HPL. Завдяки своїй структурі матеріал не вбирає вологу й не набухає під її впливом. Тому його використовують у місцях, де поверхні часто контактують із водою. Плити HPL легко чистяться й не схильні до утворення цвілі чи грибка, що робить їх гігієнічним матеріалом.

  Стійкість до перепадів температур

  HPL має високий рівень термічної стійкості, тому його можна встановлювати поблизу кухонних плит. Він не втрачає своїх властивостей під дією високих температур, а також не схильний до займання.

  Різноманітність колірної гами й текстур

  Дизайнерські можливості HPL також вражають. Він доступний у широкому асортименті кольорів і текстур, що дає можливість створювати різні варіанти інтер'єру. Завдяки сучасним технологіям друку й текстурування HPL може імітувати різноманітні матеріали, як-от дерево, камінь або метал, водночас зберігаючи свої функціональні характеристики.

  Екологічність

  Плити HPL мають усі необхідні сертифікати якості й офіційно визнані екологічним матеріалом. Вони не містять шкідливих речовин і є безпечними для здоров'я людей і домашніх тварин.

  Оптимальна вартість

  HPL – доступний матеріал, як порівняти з багатьма альтернативами. Тому це привабливий варіант для тих, хто хоче отримати якісні та стильні кухонні поверхні й фасади без значних фінансових витрат.

  Висновки

  Робочі поверхні й фасадні панелі з HPL – оптимальний вибір для кухні. Якщо вас цікавить придбання якісних компакт-плит HPL, звертайтеся до менеджерів TOPOVI. На нашому складі є різні варіанти матеріалу від італійського бренду Puricelli із серій Wooden, Materic, Stones і Unicolors.


  Стати партнером

  Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

  +38 073 270 52 00

  Надіслати проект

  Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

  Надіслати пропозицію

  Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

  Закрити

  Увага!

  Не правильно введені дані форми!

  Закрити