Laminam. Тонколистова кераміка з Італії

Новини компанії

Керамічні плити Laminam – продукт, який добре відомий у багатьох країнах світу. Італійській компанії вдалося створити облицювальний матеріал преміум класу, вийшовши далеко за рамки звичної нам керамічної плитки.


На початку 21 століття з'явився абсолютно новий продукт - ультратонка кераміка, яка привнесла новий імпульс у давно сформовану керамічну галузь.


Завдяки унікальному процесу виробництва, Laminam пропонує споживачеві плити ексклюзивної якості, розширюючи можливості використання матеріалу в будівництві, архітектурі та дизайні. Досконалі технології, що застосовуються у Laminam, включають передові системи декорування, енергозберігаючі печі для випалювання та суху систему різання.


Поверхні Laminam мають підвищену стійкість до механічних навантажень, стійкість до хімічних речовин, до зносу, подряпин, глибокого абразивного впливу та вигину. Вони легко очищаються, морозостійкі, стійкі до вогню та впливу УФ-променів.


Плити гігієнічні та перешкоджають утворенню плісняви та грибка. Всі характеристики та колірні властивості плит Laminam стабільні, залишаються незмінними з часом і при будь-яких атмосферних умовах.

Це революційний продукт, який піклується про навколишнє середовище. Завдяки натуральній сировині та екологічно чистим технологіям, Laminam придатний для вторинного використання.


Специфікою керамічних плит Laminam є їхня маленька товщина та незвично великі для кераміки розміри, а також найсучасніша колірна гама і декор.


Ще одна важлива особливість Laminam – безмежні можливості застосування цього матеріалу. Практично все, що вимагає облицювання, може бути облицьоване керамічними плитами Laminam: навісні фасади будівель, стіни у квартирах, внутрішні перегородки, підлоги та навіть меблеві фасади.


Різноманітне використання Laminam стало можливим завдяки винятковій комбінації високих технічних характеристик та естетичних якостей кераміки.


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити