Рецепція ТРЦ Retroville. Київ, Україна

Рецепція

Київ

Retroville – сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр європейського рівня в Києві. ТРЦ пропонує клієнтам товари та послуги на будь-який смак, а також забезпечує високий рівень сервісу.
Рецепція в ТРЦ є одночасно і робочим місцем адміністратора, і зоною для відвідувачів, тому вона повинна бути зручною для співробітників, а також виглядати привабливо для клієнтів.
Для облицювання декоративної частини рецепції були використані керамічні плити Laminam, країною виготовлення яких є Італія.
Керамічні плити Laminam товщиною 3,5 мм мають ідеально рівну поверхню. Вона має стійкість до впливу мийних і дезінфекційних засобів без зміни зовнішнього вигляду матеріалу. Поверхня плит стійка до подряпин і стирання, а також відрізняється тривалим періодом експлуатації. Цей матеріал є екологічно чистим і не приносить шкоди навколишньому середовищу навіть після закінчення терміну служби.
Орієнтуючись на дизайн ТРЦ Retroville, автори проєкту вирішили використовувати для облицювання декоративної частини рецепції керамічні плити Laminam Pietra di Savoia Grigia. Вони мають матову поверхню сірого кольору, що імітує структуру каменю. Серед широкої кольорової гами для рецепції ТРЦ Retroville було підібрано ідеальне покриття, стійке до різних зовнішніх впливів і з тривалим терміном використання.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити