Фірмовий магазин Egersund. Київ, Україна

Робочі поверхні і зони зберігання продуктів

Київ

Egersund – мережа фірмових магазинів одного з найбільших виробників риби з Норвегії, який працює на українському ринку з 1996 року. Компанія контролює всі процеси – вилов, перероблення, транспортування і продаж риби. Магазин працює за найвищими стандартами, тому використовує в оформленні інтер'єру тільки якісні матеріали.
Облаштування робочих поверхонь і зон зберігання продуктів – важливий момент, оскільки вони повинні бути не тільки естетично привабливими й зручними, а й повністью безпечними і довговічними.
Тому для облаштування стелажів для риби, зони видачі, барної стійки, стільниці, а також відділень зберігання риби та ікри був обраний популярний в Україні акриловий камінь Grandex (Південна Корея).
Grandex – надійний і довговічний штучний камінь, який тривалий час зберігає свою красу. Він безпечний і екологічний, оскільки в ньому відсутні токсичні та шкідливі речовини. Гладка структура матеріалу, а також відсутність пор перешкоджають розмноженню мікробів, скупченню бруду. Камінь Grandex простий в догляді, він легко миється губкою з мильною водою і добре піддається нескладному ремонту.
Орієнтуючись на дизайн магазина, автори проєкту вирішили використовувати для облаштування робочих поверхонь і зон зберігання продуктів акриловий камінь Grandex P-104 Pure White, що має класичний білий колір.
Штучний камінь Grandex P-104 Pure White має гарний вигляд, прекрасні експлуатаційні характеристики й відмінно поєднується з інтер'єром магазину Egersund.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити