Барна стійка, зона видачі мережі ресторанів Salateira. Київ, Україна

Барна стійка, зона видачі

Київ

Salateira – міжнародна мережа ресторанів здорового харчування, яка з'явилася на ринку України у 2011 році. Серед пріоритетів компанії – не тільки пропозиція клієнтам страв з унікальним смаком із високоякісних продуктів, але й оформлення робочих місць співробітників на високому рівні.
Барна стійка і зона видачі в ресторані повинні бути виконані з урахуванням всіх вимог і стандартів безпеки. Крім того, такі поверхні повинні бути естетично привабливими для відвідувачів закладу. Саме тому для облаштування зони видачі та барної стійки був використаний акриловий камінь Grandex, вироблений у Південній Кореї.
Grandex ідеально підходить для використання в місцях приготування їжі. Поверхні з цього штучного каменю надійні та зберігають свою привабливість протягом тривалого періоду експлуатації. З'єднання плит і елементів на поверхнях непомітні оку, крім того, на них не скупчуються бруд і мікроби, а також не утворюється цвіль. Цей камінь не вимагає особливого догляду. Поверхні добре миються, не вбирають вологу, на них не утворюються плями від забарвлених рідин і фруктових соків.
Автори проєкту обрали для оформлення зони видачі та барної стійки Grandex P-104 Pure White. Цей акриловий камінь має однотонний білий колір, без домішок, вкраплень і розводів. Поверхні зі штучного каменю Grandex P-104 Pure White мають вишуканий і сучасний зовнішній вигляд, що додає інтер'єру ресторану особливий шарм і елегантність.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити