Стикування пройшло успішно: кухонний фартух без плінтуса.
Рекомендації
![](https://topovi.com.ua/media/images/1280/gallery/251121/IS-TS-2511-web-1.webp)
Багато хто встановлює плінтус на стільницю через побоювання, що в стик між меблями та стіною потрапить вода. Але при правильній установці та герметизації стику це виключено.
Правильність полягає в послідовності: у такому разі фартух викладають після монтажу стільниці. Фартух вибирається до замовлення кухні та "ставиться" на стільницю.
![](https://topovi.com.ua/media/images/1280/gallery/251121/IS-TS-2511-web-2.webp)
Візуально таке рішення виглядає ефектніше та сучасніше, тим більше, що підібрати естетичний плінтус під колір стільниці й при цьому не переплатити – складне завдання.Стикувального шва практично не залишається, а той, що є – обробляється прозорим силіконом, а краще епоксидною затиркою (довше виглядає чистою та свіжою).
Вона коштує дорожче, з нею вміє працювати не кожен плиточник, але епоксидна затирка має нульове водопоглинання.Тобто в ній не заводиться грибок, шви точно не чорнітимуть-зеленітимуть і не втрачатимуть колір від постійного контакту з водою.