Раковина в ванну кімнату: матеріал, форма, колір
Рекомендації
Вчені підрахували: приблизно 5 років життя ми знаходимося у ванній кімнаті. Якщо після цієї статті ви захочете провести їх в оточенні білого санфаянсу, відмовляти не будемо. Наше завдання - показати вам альтернативи.
Раковини з акрилового і кварцового каменю перемагають в перегонах за якість і естетику. Серед основних плюсів цих раковин треба відзначити такі:
- Міцність і довговічність - на відміну від раковини з санфаянсу, яка може розколотися, якщо в неї впустити важкий предмет, раковину зі штучного каменю подряпати або розколоти її досить складно. Але навіть якщо вам це вдалося, її завжди можна відремонтувати.
- Наявність різноманітних декорів дозволяє підібрати сантехнічний виріб до будь-якого інтер'єру ванної. При цьому стільниця та інтегрована раковина можуть бути різних кольорів, наприклад чорна стільниця і біла раковина.
- Матеріал не має пор, тому не накопичує бактерії, бруд, грибки.
- Матеріал має низьку теплопровідність, камінь підлаштовується під температуру приміщення;
- Монолітна поверхня - стільниця з акрилового каменю з інтегрованою раковиною не має швів і стиків;
- Екологічність - при нагріванні не виділяється шкідливих речовин;
- Простий догляд;
- Ремонт дрібних подряпин проводиться без проблем.
Що стосується форми:
- Квадрат / прямокутник. Кутові моделі в наші дні, мабуть, на піку моди - через свій строгий дизайн. Ще вони дуже універсальні, адже їх можна інсталювати як впритул до стіни, на консолі або п'єдесталі, так і «острівцем», самі по собі на стільниці.
- Круг / овал. Класичне виконання актуальне завжди - ці умивальники зовні дуже витончені. Плюс їх очищення простіше, ніж у моделей з кутами. Але треба пам'ятати: такі версії «притиснути» до стіни не вийде - вони ставляться тільки окремо від неї (виняток: раковини напівкруглої форми).
- Трикутник. Якщо не знаєте, як вибрати умивальник для ванної невеликого розміру, то даний формат - оптимальний. Такі раковини монтуються в кутку і займають менше простору.
А тепер вибір за вами.