Це приваблива, технологічна поверхня, здатна забезпечити високі експлуатаційні властивості в усіх сферах застосування матеріалу, чи це будівництво, створення меблів чи дизайн інтер'єру.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ. ЕФЕКТИВНІСТЬ. ДОСКОНАЛІСТЬ

Керамічні плити LAMINAM складаються виключно з природних матеріалів: подрібнені породи і мінерали (кварц, граніт, польовий шпат), глина, керамічні пігменти. Виробничий процес в LAMINAM налаштований по унікальній системі пресування ретельно відібраних і очищених видів глини і польового шпату, що гарантує чудові характеристики керамічних плит.

Завдяки інноваційним технологіям керамічні плити виходять тонкими, міцними, добре відкаліброваними. Плити вогне- та морозостійкі, несприйнятливі до УФ променів і до впливу барвників та хімічних речовин, дуже міцні, гігієнічні та екологіччно безпечні

Читати ще

ВРАЖАЮЧА ПАЛІТРА ДЕКОРУ

Фахівці LAMINAM стежать за світовими тенденціями в дизайні інтер'єру і щороку розробляють нові колекції. У даний час портфель брендів LAMINAM складається з понад 150 продуктів. Плити мають не тільки малюнок певних матеріалів, а і їх текстуру. У колекціях LAMINAM багато елегантних кольорів та фактур для створення оригінальних інтер'єрів, меблевих гарнітурів і фасадів будівель.  

Італійські фабрики, на яких випускається LAMINAM, є зразком сучасного високотехнологічного виробництва. LAMINAM поставляється у десятки країн світу. Тисячі реалізованих проектів – від облицювання ванних кімнат, житлових приміщень та громадських будівель до фасадів престижних бізнес-центрів, свідчать про високу репутацію бренду

Читати ще

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Керамічні плити LAMINAM є ідеальним рішенням для меблевого дизайну та дизайну інтер'єрів. Поверхні підходять для виготовлення стільниць, фасадів кухонь, облицювання стін, підлог і для оформлення інтер'єрів житлових і комерційних приміщень.

Керамічні плити товщиною 12 мм випускаються спеціально для виготовлення стільниць. Товщина плити і відносно невелика вага дозволяють укладати її не тільки на тумби кухонної стільниці та острова, але і на каркас при виготовленні журнального столика. 

Поверхня плит суперстійка до механічних пошкоджень – навіть найгостріші ножі не залишають на ній подряпин. Стільниці служать довгі роки, не втрачаючи своєї краси та презентабельності.

Читати ще

LAMINAM сертифікований для виготовлення стільниць, внутрішнього та зовнішнього облицювання будівель.

ДИВИТИСЯ ВСІ СЕРТИФІКАТИ

Каталог каменю Laminam

Дивитися всі декори

Керамічні плити LAMINAM вибирають тому, що:

Стійкі до хімічного впливу

Сумісні з харчовими продуктами

Стійкі до зносу і стирання

Не бояться найстійкіших фарб

Термо- та вогнестійкі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

On-line дизайнер

Подивіться, як виглядатиме камінь, керамічні плити та HPL-плити в інтер'єрі

Візуалізувати

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити керамічні плити

Понад 200 декорів каменю і керамічних плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб із керамічних плит

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про світ керамічних плит

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити