Керамограніт Keralini: італійська якість та дизайн для вашої кухні

Рекомендації

Італійська компанія Keralini протягом багатьох років виготовляє широкоформатний керамограніт. Висока якість і вишуканий дизайн – ось що вирізняє товар бренду Keralini з-поміж інших. Більше про ці та інші характеристики матеріалу читайте далі.


Висока якість плит Keralini

Керамограніт Keralini виготовляється в Італії на сучасному професійному обладнанні Sacmi. Воно є найкращим для створення плит широкого формату. Кожен етап виробництва оптимізований до найдрібніших деталей, що забезпечує досягнення найвищої якості продукції.


У 2021 році фабрика придбала найдовшу піч у Європі завдовжки 200 метрів для випікання сляба. Завдяки їй знижується напруга всередині плити, що надалі спрощує процес оброблення.


Застосування новітніх технологій дозволяє створити всі плити з абсолютно рівною поверхнею. Виробничі лінії оснащені системами Continua+ та інноваційним цифровим принтером, здатним створювати бездоганний дизайн навіть найскладнішої конфігурації.


Багатство дизайнів Keralini

Keralini розробляє декори, дотримуючись актуальних тенденцій. Зокрема, в асортименті компанії представлені плити з мармуровим візерунком Calacatta. Також розроблені сучасні матові поверхні з текстурами, які відтворюють ефект бетону, металу й дерева.


Плити Keralini призначені для тих, хто любить експериментувати та прагне ексклюзивності. Завдяки керамограніту цього бренду можна підкреслити свій неповторний стиль, відмінний смак і бажання виділятися з загальної кількості типових дизайнів.


Інші переваги плит Keralini


Широкоформатний керамограніт Keralini має такі переваги:


  • Універсальність застосування. Широкоформатні керамічні плити Keralini є матеріалом, який застосовується як для облицювання кухонних стільниць, так і для внутрішнього оздоблення стін, підлоги та сходів. Також він відмінно підійде для облицювання фасадів житлових і комерційних будівель. Експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати матеріал для зовнішнього оброблення в різних кліматичних умовах.
  • Гігієнічність. Цей матеріал має властивість гігієнічності та стійкий до появи забруднень, тому його можна використовувати на кухні чи у ванній кімнаті.
  • Міцність. Керамограніт широкоформатний від Keralini досить міцний і витримує температурні перепади. Також він стійкий до механічних впливів.
  • Екологічність. Матеріал виготовляється з натуральних компонентів, що робить його екологічно чистим і безпечним для здоров'я. Завдяки цьому плити можна використовувати на кухні, де є безпосередній контакт із їжею.

А ще керамограніт Keralini успішно пройшов сертифікацію незалежних міжнародних організацій.


Де в Україні купити керамограніт Keralini

Купити якісний широкоформатний керамограніт варто в компанії TOPOVI. Завдяки прямій співпраці з італійською фабрикою компанія може запропонувати оптимальну ціну на матеріал. До того ж на нього надається гарантія від виробника. На складі TOPOVI завжди у великій кількості є плити з керамограніту. Компанія здійснює швидке доставлення до різних населених пунктів України.


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити