ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Керамограніт – один з найміцніших та найбільш витривалих сучасних оздоблювальних матеріалів. Для його виготовлення використовують суміші, у складі яких містяться: високоякісна глина, гірські породи різного типу, на кшталт, шпату і кварцу, а ще – барвники мінерального походження. 

Цей матеріал ідеально підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт. Він вирізняється міцністю, навіть на згин. І за цією характеристикою обходить будь-який інший тип керамічної плитки. 

Також керамограніт має низький коефіцієнт поглинання вологи, чим не можуть похизуватися навіть поверхні з натурального каменю. Тому матеріал широко застосовують при облицюванні фасадів будівель, а також для внутрішніх робіт, зокрема, у приміщеннях з високими вимогами гігієнічності. 

Керамограніт вирізняється стійкістю до будь-яких пошкоджень: ударів, подряпин, перепаду температур та впливу їдких речовин. Важливо, що він з часом не втрачає зовнішньої привабливості. Тому цей матеріал вважають незамінним та актуальним для оформлення інтер’єрів та екстер’єрів.

Читати ще

Наші бренди

Італія

ГІГІЄНІЧНІСТЬ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Керамограніт цілком екологічний та безпечний. Він не має в своєму складі жодних токсичних речовин. Всі компоненти матеріалу повністю натуральні, зокрема, барвники, не містять у собі токсини та радіонукліди. 

Високий рівень гігієнічності керамогранітових плит унеможливлює появу плісняви та грибків, також на поверхнях не затримуються жодні хвороботворні віруси та бактерії. Як наслідок – матеріал є абсолютно безпечним для людей, тварин та для навколишнього середовища. 

Керамограніт має всі необхідні сертифікати якості та відповідає міжнародним стандартам.

Читати ще

ДОВГОВІЧНІСТЬ ТА ЕСТЕТИКА

Вибір дизайнів панелей керамограніту – широкий. Він потішить найвибагливіших естетів. Граніт, дерево, мармур, сланець, піщаник; графітовий, перловий, медовий; монохром, зі вставками мозаїки чи з візерунками – зовнішній вигляд панелей дозволяє втілити у реальність найсміливіші дизайн-проекти.

Краса, надійність та міцність – це кращі якості керамограніту, які він увібрав від кераміки та граніту! 

Читати ще

Популярні декори з керамограніту

Дивитися всі декори

Приклади дизайнерських проектів

ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ
ДИВИТИСЯ ВСІ ПРОЕКТИ

Купити матеріал

Понад 200 декорів каменю, керамічних плит та HPL-плит стабільно підтримуються на складах у великому обсязі. Решту доставимо швидко під замовлення.

Дивитися контакти

Купити виріб

Наші партнери зроблять стільницю, раковину, підвіконня, сходи, інші вироби з каменю і керамічних плит за проектом будь-якої складності у будь-якій точці України

Вибрати обробника каменю

Дізнайтеся більше про світ керамічних плит

Уся корисна інформація

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити