Офтальмологічна клініка Ocular. Київ, Україна

Рецепція, столи, умивальники

Київ

Ocular – офтальмологічна клініка, яка має унікальні можливості для розв'язання проблем із зором. Це прогресивна клініка нового покоління, метою якої є надання пацієнтам медичних послуг на найвищому рівні, а також забезпечення комфортних умов праці співробітникам.
Облаштування рецепції та кабінетів керівництва клініки й лікарів має важливе значення, адже це безпосередньо впливає на перше враження клієнтів про клініку, а також на зручність роботи персоналу.
Для оформлення рецепції, столів в кабінеті директора і завідувача відділення, а також умивальників в кабінетах лікарів був використаний популярний в Україні акриловий камінь Grandex, зроблений в Південній Кореї.
Штучний камінь Grandex – гігієнічний і стійкий до забруднень. Завдяки гладкій і рівній поверхні матеріал не має мікротріщин, в яких з часом могли б накопичуватися бруд і мікроби. При з'єднанні окремих плит в єдину конструкцію утворюється бездоганно гладка поверхня, без швів, не помітних ні візуально, ні тактильно. Цей матеріал надійний і довговічний, а також здатний витримувати вплив вологи без зміни своїх параметрів.
Автори проєкту підібрали для оформлення рецепції й столів в кабінеті директора і завідувача відділення білий однотонний камінь Grandex P-104 Pure White. Для умивальників в кабінеті лікарів був використаний камінь Grandex S-209 Light Sand, що має колір і фактуру світлого піску з дрібними вкрапленнями.
Широкий вибір кольорової гами акрилового каменю Grandex дозволив підібрати ідеальне поєднання поверхонь з інтер'єром рецепції та кабінетів в офтальмологічній клініці Ocular.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити