Фірмовий рибний магазин Egersund в ТРЦ Skymall. Київ, Україна

Робочі поверхні і зони зберігання продуктів

Київ

Egersund – магазин в ТРЦ Skymall одного з найбільших виробників риби з Норвегії. Компанія надає клієнтам можливість придбати свіжу і якісну рибу, доставлену з Норвегії без посередників.
Egersund серйозно підходить до питання облаштування зон зберігання продуктів і робочих поверхонь у своєму магазині. Матеріали для їх виготовлення повинні бути не тільки зручними та красивими, але й мати тривалий термін експлуатації, а також відрізнятися безпекою та екологічністю.
Виходячи з цих причин, барні стійки, зони видачі, рибні стелажі, стільниці, а також зони зберігання ікри й риби були зроблені з акрилового каменю Grandex, виробленого в Південній Кореї.
Всі поверхні штучного каменю Grandex ідеально стикуються та утворюють безшовні вироби. Матеріал має гладку непористу структуру і зберігає свою красу протягом тривалого періоду експлуатації. Він не вигорає під впливом сонячних променів та ультрафіолету, а також відрізняється стійкістю до грибка, бактерій і бруду. Камінь простий в догляді й екологічно безпечний.
Для лаконічного і стильного дизайну магазина Egersund в ТРЦ Skymall автори проєкту підібрали акриловий камінь Grandex P-104 Pure White, що відрізняється елегантністю і має однотонний класичний білий колір, без вкраплень.
Акриловий камінь Grandex ідеально підходить для оформлення робочих поверхонь і зон зберігання продуктів, а його свіжий і чистий відтінок P-104 Pure White гармонійно вписується в інтер'єр магазину Egersund.

Інші дизайнерські проекти

Дивитися всі проекти
Дивитися всі проекти

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити