Раковини зі штучного каменю для кухні

У світі дизайну

Якщо ви стежите за новими тенденціями в області облаштування кухні, то не могли не помітити висхідний тренд останнього часу: все частіше популярні мийки з нержавійки поступаються місцем раковинам зі штучного каменю.


Раковини зі штучного каменю для кухні відповідають усім вимогам вибагливих господинь: вони красиві, зручні і надійні в експлуатації, відповідають нормам санітарії.

Не бояться подряпин

Для раковин на кухню найчастіше використовують акриловий камінь. Цей матеріал стійкий до пошкоджень, і ви можете без остраху завантажувати до мийки посуд, не боячись, що на стінках раковини зі штучного каменю залишаться подряпини.

Легко очищуються

Раковини зі штучного каменю для кухні мають властивість, яку складно переоцінити. Кухонна мийка – місце, де не закінчується жирна вода з брудного посуду, куди постійно потрапляють змиті з тарілок шматочки їжі. Хто з нас не знає, що все це добро осідає на стінках, утворюючи маслянисту плівку і наліт. Будь-якій мийці потрібне регулярне очищення. Це потрібно не лише для того, щоб вона виглядала новенькою і красивою, цього вимагають правила гігієни. У нальоті, утвореному з найдрібніших харчових відходів, дуже комфортно почуваються мільйони мікробів і бактерій, яким не місце на вашій кухні.


В плані гігієни і санітарних норм раковини зі штучного каменю для кухні – справжній подарунок для господинь. Штучний камінь однорідний за своєю структурою і позбавлений пор. Його поверхня абсолютно гладка і непориста, вона не вбирає воду з залишками жиру, не акумулює неприємні запахи. Чистити раковини зі штучного каменю дуже легко, для цього не потрібно багато часу та зусиль. Губка та мильна вода – ось все, що для цього потрібно.

Красиві та зручні

Раковини зі штучного каменю для кухні можна зробити на будь-який смак. Відносно вибору кольору існують безмежні можливості. У палітрах різних брендів штучного каменю представлені десятки колірних рішень, безліч малюнків вкраплень. Малюнок імітує структуру натурального каменю з включеннями різноманітних за формою та кольором мінералів.


Справжнім витвором мистецтва виглядає дует зі штучного каменю: кухонні стільниця та вбудована в неї раковина. Комплект може виглядати монолітним, якщо він зроблений з одного і того ж матеріалу. Або тішити око цікавим поєднанням різноманітних кольорів – така можливість також існує.


Раковина зі штучного каменю для кухні повинна бути не лише красивою, але і зручною. Виробники пропонують досить багато моделей, різних форм і розмірів. Форму раковини зі штучного каменю для кухні слід вибирати так, щоб вона відповідала стилю вашої кухні. А вибирати є з чого: круглі, напівкруглі, квадратні і прямокутні з приємно округленими кутами. Безумовно, мийка повинна бути досить глибокою, щоб вода під час миття посуду не розбризкувалася навколо.

Вбудовані у стільницю

Штучний акриловий камінь дає можливість вбудовувати раковину в стільницю зі штучного каменю так, щоб шви були практично непомітні або взагалі були повністю відсутні.


Відсутність швів – важливий момент з точки зору гігієни. Немає шва – немає шансу для бруду та мікробів.

Корисні аксесуари

На стільниці, поруч із раковиною, рекомендується проточити рівчаки для стоку води. Такі рівчаки будуть направляти воду, що стікає з помитого посуду, прямо в раковину. З одного боку, це практичне рішення, з іншого, воно може стати прикрасою стільниці – все залежить від вашої фантазії. Ви можете самі придумати розташування направляючих для стоку води біля раковини зі штучного каменю: зробити їх у вигляді паралельних відрізків, концентричних півовалів, променів, що розходяться радіально. Ці незначні, на перший погляд, дрібниці стають родзинкою в декоруванні стільниці з каменю для кухні.

Резюме

Ми розповіли про сучасне рішення в оформленні кухонного інтер'єру – раковини зі штучного каменю. Погортайте каталоги, подивіться, як естетично виглядають ці мийки. Поговоріть з майстрами, щоб переконатися, що властивості штучного каменю роблять експлуатацію раковин надзвичайно зручною. І робіть ваш вибір, панове!


Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити