Віртуальна Каліфорнійська виставка дизайну

У світі дизайну

В умовах Covid-19 виставки дизайну перейшли на віртуальний формат. В цьому році багато професіоналів вирішили організувати свої виставки тільки у віртуальному режимі. Це абсолютно новий досвід дотримання заходів соціального дистанціювання для запобігання зараження.

Представляємо досвід Каліфорнійської дизайнерської виставки «М'яка геометрія» у співпраці з іспанською анімаційною студією Spot Studio. Команда дизайнерів і програмістів створила уявну віртуальну галерею, яка демонструє 11 дизайнерських фірм з 9 країн світу.

Концепція народилася в розпал надзвичайної ситуації в області охорони здоров'я, в момент страху і невизначеності, коли засновники «М'якої геометрії» Утара Захарія і Палааш Чаухарі перебували на самоізоляції в Каліфорнії. Разом вони склали список дизайнерів, з якими хотіли б співпрацювати в проекті, що передає думки і емоції за часів Covid-19.

Дизайнери прийняли запрошення з ентузіазмом. У віртуальній виставці співробітництво між художниками з усього світу ставить за мету максимально компенсувати порожнечу, породжену тимчасовим скасуванням виставок дизайну світового класу, в тому числі і Salone del Mobile di Milano.

Результатом співпраці стала цифрова версія проекту The Mindcraft Project 2020. У віртуальній галереї можна познайомитися з роботами 10 сучасних датських дизайнерів і художників.

Подивитись виставку


Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити