Ідеї дизайну інтер'єру з керамогранітом EnergieKer

Рекомендації

Дизайн інтер'єру відіграє вирішальну роль у створенні гармонійного житлового простору. Розташування меблів, вибір кольорів, текстур і матеріалів — усе це формує загальну атмосферу приміщення. Добре продуманий інтер'єр не тільки підвищує візуальну привабливість, а й сприяє розслабленню. У сучасному мінливому світі, де дім став не тільки житлом, а й робочим простором, інвестиції в продуманий дизайн інтер'єру стають як ніколи актуальними.


EnergieKer: керамограніт італійського виробництва

Компанія EnergieKer була заснована в Італії у 1986 році. Але навіть через багато років вона залишається одним із провідних брендів керамограніту у світі.  Нині керамограніт EnergieKer — це матеріал, який втілює в собі елегантність, довговічність і універсальність. Керамограніт славиться своєю стійкістю до плям, подряпин і вологи, що робить його ідеальним для різноманітних застосувань у житлових і комерційних приміщеннях. EnergieKer виводить цю якість на новий рівень, пропонуючи широкий вибір дизайнів, кольорів та оздоблень, які відповідають найрізноманітнішим дизайнерським уподобанням. Чи то підлогове покриття, чи то облицювання стін або сходинок для сходів з керамограніту,  бренд EnergieKer впорається з будь-яким завданням.


Також EnergieKer приділяє особливу увагу екологічній безпеці на всіх етапах виробництва. Фахівці ретельно стежать за дотриманням стандартів, використовують виключно екологічно чисту сировину, а також переробляють необроблені відходи, повторно використовують стічні води й контролюють на заводах рівень викидів CO2 в атмосферу.


Урізноманітніть свій простір за допомогою керамограніту EnergieKer

Можливості використання плит керамограніту EnergieKer справді вражають. Найчастіше керамограніт використовують для оздоблення:

  1. Підлогових покриттів. Укладіть великоформатну керамогранітну плитку EnergieKer у вітальні, щоб надати їй елегантного вигляду. Або, наприклад, використовуйте EnergieKer з ефектом дерева для створення теплої та привабливої атмосфери в спальнях або домашніх кабінетах.
  2. Кухні. Керамограніт EnergieKer відмінно підійде для стільниць і задніх стінок завдяки своїй довговічності та стійкості до плям.
  3. Ванної кімнати. Керамограніт для ванної кімнати додасть приміщенню розкоші. А завдяки своїй водостійкості керамограніт ідеально підходить для оздоблення стін душових кабін, забезпечуючи їхню довговічність. 
  4. Відкритих просторів. EnergieKer також можна використовувати для оздоблення кухні на відкритому повітрі, підлоги на веранді або настилу басейну.

  Загалом керамограніт EnergieKer використовується як для оздоблення приміщень, так і для створення унікальних дизайнерських акцентів. Комбінуйте плитки EnergieKer різних розмірів і форм для створення геометричних візерунків або художніх мотивів на підлозі чи стінах. Або ж повторіть вигляд традиційних мозаїчних візерунків. Головне – не забувайте враховувати загальний стиль оформлення приміщення і кількість природного світла.


  Інші статті

  Усі статті
  Усі статті

  Стати партнером

  Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

  +38 073 270 52 00

  Надіслати проект

  Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

  Надіслати пропозицію

  Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

  Закрити

  Дякуємо!

  Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

  Закрити

  Увага!

  Не правильно введені дані форми!

  Закрити