Як ми брали участь у MARMOMAC 2023

Новини компанії

Marmomac 2023

Ми щасливі поділитися з вами результатами участі нашого європейського представництва - компанії ARCHITYPE в одній з найпрестижніших виставок у каменеобробній індустрії - MARMOMAC 2023, яка відбулася у Вероні, Італія.

У період з 26 по 29 вересня наш стенд зустрічав сотні відвідувачів щодня. Ми презентували наші нові декори кварцового каменю Avant Quartz, ексклюзивні текстури Caesarstone і, звісно, пригощали наших гостей якісною італійською кавою.

Величезний інтерес викликало наше інноваційне рішення – принтовані декори кварцового каменю, які ми представили задля вивчення попиту цього року.

Наша команда провела безліч конструктивних зустрічей з партнерами, клієнтами і колегами з інших країн. Обмін досвідом, нові контакти та перспективи співпраці - все це додає нам впевненості в правильності обраного курсу.

Найважливіше: ми отримали безліч позитивних відгуків та побажань, які обов'язково врахуємо у майбутньому розвитку нашої компанії.

Дякуємо кожному, хто завітав до нас на стенд, а також тим, хто підтримував дистанційно через соціальні мережі. Ваша віра та підтримка - наше найбільше натхнення!

Ми вже готуємося до наступних виставок та нових викликів!


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити