Ми на виставці WARSAW HOME & CONTRACT 2022

Новини компанії

TOPOVI продовжує свій виставковий марафон. Минулого тижня (з 19 по 22 жовтня) у Варшаві проходила інтер'єрна виставка WARSAW HOME & CONTRACT 2022, де серед понад 700 експонентів гідне місце зайняв стенд нашого європейського представництва – компанії ARCHITYPE.

Виставка зовсім молода, але вона стрімко та успішно розвивається. За словами Нільса Беккера, засновника та керуючого директора Architonic, динамічний розвиток Warsaw Home & Contract і якість, якого вдалося досягти всього за три роки з моменту старту, це неймовірно.

Варшавська виставка Home & Contract привернула увагу багатьох фахівців та екпертів, у тому числі визнану у всьому світі зірку дизайну – Каріма Рашида. На конференції він розповів про останні тренди та інновації інтер'єрного дизайну.

Організатори поділили виставку на шість тематичних секторів: «Світло», «Текстиль», «Кухня», «Будівництво», «Меблі» та «Ванна кімната».

На виставковому стенді компанія ARCHITYPE представляла нові зразки кварцового каменю від відомих світових брендів Caesarstone, Avant Quartz, GRANDEX, Keralini. ARCHITYPE презентував своїм клієнтам та партнерам трендові декори штучного каменю, актуальні в оформленні сучасного інтер'єру.

Увагу відвідувачів стенду привернула новинка – власний бренд Tisoro, до колекції якого увійшли найпопулярніші мармурові та гранітні декори. Універсальний дизайн колекції розроблений таким чином, щоб камінь органічно вписувався у будь-який стиль інтер'єру – від класичного до сучасного. Відвідувачі могли також познайомитись із класичними мармуровими імітаціями природного каменю, які ніколи не втратить своєї популярності.

Насичене спілкування з колегами, нові контакти та зв'язки, цікаві ділові пропозиції – міжнародні виставки такого масштабу дозволяють нашій компанії успішно зростати та розвиватися.


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити