Компанія ARCHITYPE успішно взяла участь у виставці RESTA у Вільнюсі

Новини компанії

Наше європейське представництво групи компаній - компанія ARCHITYPE взяла участь у міжнародній торговій виставці з будівництва та ремонту RESTA, яка щороку проводиться у Вільнюсі, Литва. Виставка RESTA була заснована у 1994 році і за цей час зарекомендувала себе як одна з найбільш значущих подій у балтійській будівельній галузі. Організатором виставки є компанія Litexpo, провідний організатор торгових виставок в Литві.

RESTA охоплює широкий спектр галузей, включаючи будівництво, ремонт, інтер'єрний дизайн, архітектуру, опалення, вентиляцію, сантехніку, електромонтаж та інтелектуальні технології у будівництві. Основна увага приділяється екологічно чистому будівництву та ремонту, а також презентації нових продуктів та технологій.

На своєму стенді ARCHITYPE представила акриловий камінь GRANDEX, кварцевий камінь Avant Quartz і Tisoro, а також широкоформатні керамічні плитки Keralini. Ці матеріали викликали щиру зацікавленість у відвідувачів та учасників виставки, які мали можливість оцінити широку колірну гаму декорів та можливості застосування в сучасних інтер'єрних рішеннях.

Виставка RESTA у Вільнюсі є комплексною платформою для фахівців та учасників будівельної та ремонтної галузі для ознайомлення з поточними тенденціями та інноваціями. RESTA проводиться щороку, а наступна виставка, ймовірно, відбудеться у квітні 2024 року в Вільнюсі вже в 29-й раз.

Компанія ARCHITYPE висловлює свою подяку всім відвідувачам її стенду за проявлені інтерес до продукції та готовність до подальшої співпраці.


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити