ARCHITYPE на WARSAW HOME KITCHEN: Розширюємо горизонти співпраці

Новини компанії

З 7 по 10 листопада проходила сьома щорічна виставка WARSAW HOME KITCHEN 2023 у Надаржині, що недалеко від Варшави. Цей важливий захід вкотре зібрав експертів та фахівців у галузі дизайну та облаштування сучасних інтер'єрів.

Наш європейський офіс – польська компанія ARCHITYPE брав активну участь у цій події, представивши низку інноваційних рішень та сучасних матеріалів. На нашому стенді ми радо зустрічали відвідувачів, презентуючи кращі продукти та відповідаючи на всі питання, яких було досить багато та не тільки про камінь. Ця взаємодія дала нам ще одну можливість не лише продемонструвати наші досягнення, а й зміцнити зв'язки з існуючими партнерами та залучити до співпраці нових.

Участь у таких міжнародних подіях є ключовим елементом нашої стратегії розвитку. Це не тільки дозволяє нам залишатися на передовій галузевих новинок, але й відкриває двері для нових партнерств та можливостей. 

На виставку завітали архітектори, дизайнери та обробники каменю зі всієї Польщі. Наша команда особисто провела зустрічі з більш ніж 200 новими партнерами, та були раді зустрічі з партнерами, які вже давно співпрацюють з нами. Компанія ARCHITYPE презентувала нову інноваційну лінійку кварцового каменю Avant Quartz, по новому презентували оновлений асортимент керамограніту Keralini та показали можливості виготовлення виробів з акрилового каменю GRANDEX

Ця виставка підтвердила нашу репутацію лідера постачання сучасних матеріалів для облаштування інтер'єрів і відкрила нові перспективи для нашого подальшого розвитку та співпраці.

Дякуємо всім хто завітав на виставку, нашим постійним та новим партнерам.


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити