ARCHITYPE на виставці Stone+tec 2022

Новини компанії

Після "ковідних канікул" Європа ніби отримала "друге дихання". Усі галузі ожили і активізувалися. З великим натхненням фахівці сприйняли звістку про виставку Stone+tec 2022, яка традиційно проходить у Нюрнберзі, Німеччина. У червні цього року, після чотирирічної перерви, міжнародний форум зібрав фахівців з натурального каменю та технологій його обробки.

Цього року виставка нарахувала близько 250 експонентів із різних країн світу. Компанія ARCHITYPE - польське представництво группы наших компаній представляла на виставці свій стенд, де були нові зразки кварцового каменю від відомих світових брендів Caesarstone, Avant Quartz, GRANDEX, Keralini.

ARCHITYPE постійно моніторить останні світові інтер'єрні тенденції, швидко реагує на запити своїх клієнтів, тому пропонує найтрендовіші декори та дизайни кварцового каменю.

На стенді були представлені різні природні мотиви (мармурові імітації – класика, непідвладна часу), стильні моноколори і геометричні візерунки.

Особливо відвідувачам сподобалася колекція калакат-декорів кварцового каменю Avant Quartz:

7030  Calacatta Chenonceau

7070  Calacatta Versailles

7080  Calacatta Pierrefonds

7400  Calacatta Dauphine

7500  Calacatta Arras

8100  Mulen


Після такої великої перерви і відвідувачі, і учасники мали що обговорити, а саме – куди розвивається галузь, які тенденції та дизайни займають на ринку топові позицій, які технології будуть актуальні найближчим часом.

Насичене спілкування, обмін інформацією, нові контакти та підтримка старих партнерських зв'язків – все це невід'ємна частина великих галузевих форумів.

Основна тема Stone+tec 2022 – застосування природного будівельного матеріалу на стику традицій та інновацій. Обговоренню цієї теми були присвячені конференції та навчальні семінари.

Сподіваємось, що життя налагодиться, і виставка Stone+tec знову стане постійним місцем зустрічі партнерів та колег.


Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити