ARCHITYPE на виставці MARMOMAC

Новини компанії

У вересні Італія приваблює спеціалістів інтер'єрної галузі. У Болоньї проходить найбільша виставка керамічної плитки CERSAIE, а у старовинній Вероні – MARMOMAC, міжнародний форум, присвячений мармуру, технологіям його обробки, дизайну та архітектури. З античних часів Італія – батьківщина найкрасивіших порід мармуру, видатних скульпторів та архітекторів, де ще збирати людей, які професійно займаються каменем?

Виставка MARMOMAC – найавторитетніший міжнародний форум, він проводиться з 1961 року та приваблює спеціалістів інтер'єрної сфери. Але й у звичайних відвідувачів від краси каменю, представленого на виставці захоплює дух. Фантастичні малюнки слябів, оригінальний дизайн та скульптури, якими оформлені стенди – все перетворює виставку на яскраву та незабутню подію.

Окрім естетичних вражень, виставка викликає захоплення найновішими технологічними розробками – сучасними методиками обробки каменю, алмазними шліфувальними інструментами, хімічними абразивами.

Традиційно великі галузеві виставки, крім експозиції, включають цілу низку заходів. Цього року MARMOMAC представив низку найцікавіших проектів – від художніх, дизайнерських та архітектурних виставок, де взяли участь провідні сучасні дизайнери та архітектори, до різноманітних профільних конференцій та семінарів.

За чотири дні виставки відвідувачі могли познайомитись зі стендом компанії ARCHITYPE – нашого польського офісу. Тут численні відвідувачі мали змогу ознайомитись із найкращими зразками кварцового каменю, з новими оригінальними декорами, з модними дизайнами.

На нашому стенді ми представили декори провідних світових виробників кварцового каменю Caesarstone та Avant Quartz, а також нашу новинку – власний бренд Tisoro.

У колекцію Tisoro увійшли найпопулярніші мармурові та гранітні декори. Вони спеціально підібрані так, щоб їхня універсальність максимально підійшла для будь-якого інтер'єру і стала окрасою інтер'єру.

Нові технологічні лінії, автоматизація, інновації в процесі виробництва та обмежена кількість декорів нового бренду дозволяють оптимізувати собівартість та отримати матеріал за вигідною ціною, не нехтуючи його якістю, зовнішньою красою та надійністю.

Насичене спілкування, знайомства з новими колегами та зустріч зі старими партнерами та друзями – MARMOMAC дає потужний заряд на цілий рік.

А ми з вами ще обов'язково зустрінемося на найкращих виставках світу за найкращих часів!Інші статті

Усі статті
Усі статті

Стати партнером

Залиште свої дані або зателефонуйте нам:

+38 073 270 52 00

Надіслати проект

Напишіть про свій проект і ми опублікуємо вашу роботу на нашому сайті

Надіслати пропозицію

Напишіть нам вашу пропозицію чи побажання

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Заявку відправлено, ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Закрити

Дякуємо!

Проект відправлений, ми зв'яжемося з вами для узгодження публікації.

Закрити

Увага!

Не правильно введені дані форми!

Закрити